Moudré z nebe na Startovači!

1. června 2015 v 12:37
Tak je to tady! Odedneška můžete na Startovači podpořit vydání mé nové knížky Moudré z nebe. Je to dětský deníček s humorem pro dospělé, vzdáleně se podobá knihám jako Hrdý Budžes nebo Bylo nás pět. Na Startovači si kromě tištěné nebo elektronické verze Moudrého z nebe můžete pořídit i další věci, třeba báseň nebo pohádku na přání. Pokud s vaší pomocí dosáhneme cílové částky, tak knížku vydáme a vy dostanete to, co jste si vybrali; pokud ne, tak se vám všechny peníze vrátí zpátky.
Na Startovači najdete dvě ukázky, můžete taky přijít na některé z autorských čtení v Brně. Jestli se znáte s majitelem nějaké mimobrněnské kavárny nebo čajovny a chtěli byste udělat čtení u vás, budu moc rád, když mi dáte vědět. A pokud jste sledovali ukázky tady na FB a Moudré z nebe se vám líbí už teď, hodně nám pomůžete i sdílením - čím víc lidí se nám povede oslovit, tím větší budeme mít šanci.
Tento týden budou dvě čtení v Brně, jedno menší v úterý (https://www.facebook.com/events/1595220977427985/) a jedno větší ve čtvrtek (https://www.facebook.com/events/1596701827236839/). Mimobrněnská čtení zatím domluvená nejsou, budu moc rád za vaši případnou pomoc.
Odkaz je tady: https://www.startovac.cz/projekty/moudre-z-nebe/.

richard-skolek.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama