A takhle my si tady u nás žijem

30. ledna 2017 v 18:45
Dlouho jsem si ji nechával v trezoru, nyní s ročním odstupem zveřejňuji jednu skvělou zprávu, která mi přišla ohledně dálkových kurzů tvůrčího psaní. (Všechny konkrétní údaje byly změněny.)


Jmenuji se Anna Tichá, je mi 70 let a jsem předsedkyní spolku Vše má být veřejné.
Členové spolku se již před rokem rozhodli, že je nutné mít vlastní časopis (ZVEŘEJNĚNI), do kterého budeme psát o nepravostech zastupitelů - vládnoucí fotbalisté v obci Neznámá Lhota). Zůstala jsem v tom ale sama. Všichni ode mne očekávají, že sepíši (pokud možno vtipně, ale přesto úderně) to, co mi sdělí na našich společných schůzkách v hospodě U Františka. Musím přeci pochopit, že někteří pro psaní nemají ty správné buňky, jiní nemají pro tuto činnost čas. (Dobře mi tak, když jsem ho založila)
Chápu, a protože jsem odhodlaná pro "společnou věc" udělat vše, tak se do toho pustím. Dlouho mi však trvalo (vydali jsme už dvě čísla!!),že na to, i přes dobrou vůli nestačím, a že je nutné vyhledat odborníka (BUĎ NOVINÁŘE NEBO PSYCHIATRA.) To na úvod - pro vysvětlení, proč budou všechny mé písemné projevy monotématické. Potřebuji pomoc - musím do týdne vydat 3. číslo ZVEŘEJNĚNI.


S takovými účastníky je prostě radost pracovat!

P.S.: příběh má smutný konec - časopis Zveřejněni už zdá se nevychází a Františka nejspíš smetlo EET. Fotbalisté tedy zřejmě vyhráli. Doufám, že paní nakonec našla aspoň toho psychiatra.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama