U nás si vybere každý

11. září 2017 v 18:04
Jste žena v domácnosti a máte pocit, že onoho prchavého domácího štěstí je v posledních letech tak nějak míň? Chcete s tím něco udělat, a ještě u toho ušetřit? Pak tu máme spoustu výhodných nabídek jenom pro vás!
Pokud je vaše manželství v zásadě šťastné a k absolutní spokojenosti vám chybí jen kousek, ale vy si nejste jistá, o co přesně by se mělo jednat, můžete vyzkoušet například naše veselé formičky na vajíčka. Máte-li zahradu, bude se vám hodit samosmotávací zahradní hadice, a každý dům či byt bude jistě krásnější se zaručeně neznečistitelnou rohožkou (testováno v kamenolomu). Pokud vás často bolí nohy, oceníte protiúnavovou domácí obuv s extratlumivou vrstvou; hodit se budou i koupelové pantofle, jež vám během sprchování samy umyjí šlapky. Kdo si troufá, může dále vyzkoušet náš magnetický potah na žehlicí prkno, který zajistí, že když vám na zem spadne žehlička, vezme s sebou i všechno ostatní.
Výzkumy ukazují, že jedním z nejčastějších důvodů manželské nespokojenosti na straně mužů je nedostatečný úklid. Jestliže se váš muž do těchto aktivit zásadně nezapojuje, můžete mu vysvětlit, co je v jedenadvacátém století přirozené. Takovýto postoj obdivujeme, ale nedoporučujeme! Lepší možností je výběr z našeho širokého sortimentu, který zůstává ve století dvacátém - v našich reklamách způsob použití demonstrují muži, ale skutečnou práci vždy odvedou ženy. Co nabízíme? Například ruční, teleskopický a bezdrátový čistič, dále rozprašovací a tryskový čistič, a samozřejmě také úklidového krále - čistič automatický. Všechny přístroje lze zakoupit v mnoha variantách - méně movití se musí spokojit se dvěma v jednom, ti nejbohatší můžou čistit až pěti v jednom.
Nezabere-li ani nablýskaná domácnost, přichází na řadu oblast milostná. Nemusíte se bát, i zde vám můžeme snadno pomoci. Budete vypadat lépe než zamlada! Nabízíme speciální podprsenku, kalhotky, legíny a nátělník, pro fajnšmekry potom zvláštní pás. Pokud si chcete pomoct drogerií, máme tu krémy i gely, a pro nadšence do elektroniky samozřejmě celou řadu přístrojů. Vše dostanete ve variantách "tvarující" a "zeštíhlující", přičemž záleží především na tom, jak realisticky na situaci pohlížíte - optimisté si věří a jen tvarují, pesimisté si na nic nehrají a rovnou zeštíhlují.
A co když nepomůže ani to a váš muž s vámi bude stále nespokojen? Co když už se s ním nebude dát vydržet? Když už budete mít všeho po krk? Pro tyto případy nabízíme například hrnce a pánve, s nimiž lze vařit nejen chutně, ale i zdravě - každý takto připravený jed má nula kalorií. Nevadí-li vám krev, nabízíme také hned několik sad nožů. Přeříznou i hřebík, jistě si tedy poradí i s jinými náročnými úkoly. A pro milovnice domácího kutění máme výkonné akuvrtačky.
Z našeho sortimentu si jistě vybere každý. A nezapomeňte - zavoláte-li do hodiny, obdržíte zdarma CD s největšími hity Karla Gotta!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama